Product Tag: dr-grepl

dr-grepl

(Showing 1 – 68 products of 116 products)

Zobraziť
Oddeľovač prstov ergonomicOddeľovač prstov ergonomic

Oddeľovač prstov ergonomic

Popis

Oddeľovač prstov je rehabilitačná pomôcka na unavené a bolestivé kladivkové prsty. Vďaka svojej anatómii oddeľuje deformované prsty, a tým zmierňuje bolesť.

7.50  s DPH
Ortopedické vložky Carbon odstrihávacie – detské

Ortopedické vložky Carbon odstrihávacie – detské

Popis

Ortopedické vložky detské spevnené profilovaným skeletom udržujú chodidlá v osovom postavení.

7.50  s DPH
Vložky Sport 3 Arch RunningVložky Sport 3 Arch Running

Vložky Sport 3 Arch Running

Popis

Športové vložky do bežeckej obuvi – 3 dimenzie ochrany pre aktívny pohyb. Vysoká kvalita a životnosť. Zapracovaný systém tlmenia nárazov a stabilizácia chodidla. Na behanie na krátkych a dlhých tratiach. Pre vrcholových športovcov.

25.00  s DPH
Vložky Sport MultiactivityVložky Sport Multiactivity

Vložky Sport Multiactivity

Popis

Vložky Sport Multiactivity sú vhodné pre všetky druhy športu s ochranou chodidla proti nárazom. Konštrukčne zapracovaný systém nárazových tlmičov je ideálny pre vrcholových aj amatérskych rekreačných športovcov. Odpružené a veľmi trvanlivé.

17.50  s DPH
Vložky Sanitized s klenkom DetskéVložky Sanitized s klenkom Detské

Vložky Sanitized s klenkom Detské

Popis

Detské vložky so stielkou z ľahkej latexovej peny s perforáciou doplnenou o ortopedický klenok.

3.74  s DPH
Vložky SANITIZED orthoVložky SANITIZED ortho

Vložky SANITIZED ortho

Popis

Stielka z ľahkej latexovej peny s perforáciou doplnená klenkom a srdiečkom. 100% BA, latex, ortoklenok, deo Parfume

3.50 3.85  s DPH
Podpora priečnej klenby Gel-line

Podpora priečnej klenby Gel-line

Popis

Gélové srdiečko koriguje nízku priečnu klenbu nohy. Výhodou je možnosť prenosu a aplikácie srdiečka pri výmene obuvi počas jedného dňa. Materiál: čistý silikón – protetický gél. Nie je samolepiaca – fixujte pančuchou, ponožkou, bandážou, ortézou apod.

3.50  s DPH
Vložky do topánok Flexi NATURVložky do topánok Flexi NATUR

Vložky do topánok Flexi NATUR

Popis

Ortopedické vložky s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby na prírodnej báze. Ortopedické vložky s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby s prírodným vláknom, vhodné na využitie pri poúrazových stavoch, ochabnutom a atrofovanom svalstve. Umývateľné, jednoduchá údržba otrením vlhkou handričkou.

6.50  s DPH
Korektor úzky s návlekom

Korektor úzky s návlekom

Popis

Úzky vymedzovač v dvoch veľkostiach S a L s fixačným pútkom. S prímesou minerálneho oleja, ktorý urýchľuje hojenie odrenín a otlakov.

3.90  s DPH
Bandáž achilovka Gel-lineBandáž achilovka Gel-line

Bandáž achilovka Gel-line

Popis

Anatomická tvar bandáže s gélovou výplňou chráni Achillovu šľachu. Spevnenie väzov a ochrana achilovky. Gélová výplň sa vkladá buď na kožu alebo naopak, ako podvlečná bandáž pod vrchnú ponožku.

21.40  s DPH
Bandáž členková Gel-lineBandáž členková Gel-line

Bandáž členková Gel-line

Popis

Bezprstová ponožka s gélovou vložkou v oblasti holennej kosti. Chráni oblasť pred tlakom, trením a zvieraním v mnohých druhoch športovej obuvi. Zvlášť určené pre lyžovanie a in-line korčuľovanie. Používa sa pod ponožky s vankúšikom buď v kontakte s kožou, alebo smerujúce k ponožke. Umývateľné a znovu použiteľné.

21.40  s DPH
Vypredané
Vložky Sanitized odstrihávacie

Vložky Sanitized odstrihávacie

Popis

Odstrihávanie vložky Sanitized majú hygienický latexový povrch s dvoma vrstvami, s antibakteriálnou úpravou a vynikajú sviežou vôňou citrónu.

1.99  s DPH
Korektor double na prsty Gel-line

Korektor double na prsty Gel-line

Popis

Korektor double na prsty Gel-line je ortopedická pomôcka, ktorá slúži ako oddeľovač pri problémoch s kladivkovým prstom. Chráni prsty pred odreninami, rovná a koriguje kladivkové prsty. Korektor vyrovná ohnuté kladivkové prsty, a tým zabráni otieraniu kĺbu prstov o vnútro obuvi. Vďaka jeho univerzálnej veľkosti sa prispôsobí tvaru a veľkosti prstov.

4.70  s DPH
Chránič na prsty silikónový

Chránič na prsty silikónový

Popis

Silikónový chránič na prsty je určený najmä ako ochrana proti pľuzgierom, otlakom a záderom nechtov. Dokonale sa prispôsobuje tvaru vášho prsta a chráni boľavý prst. Pri nosení je nenápadný. Chránič prsta znižuje bolestivé trenie prstov pri dotyku s obuvou. Slúži aj na ochranu pri deformácii kĺbu prsta. Túto ortopedickú pomôcku je možné nosiť počas celého dňa a znížite ňou bolesť prsta pri chôdzi.

3.90  s DPH
Vypredané
Korektor double na palec Gel-line

Korektor double na palec Gel-line

Popis

Korektor double na palec Gel-line je fixačná pomôcka na korekciu vbočeného palca. Pomocné gélové pútko-návlek, cez druhý prst nohy, udržuje korektor v správnej polohe a bráni jeho posunu medzi prstami chodidla. Vhodné pri problémoch hallux valgus.

4.70  s DPH
Ortopedické vložky LIVIA

Ortopedické vložky LIVIA

Popis

Ortopedické vložky LIVIA sú tvarované s podporou priečnej a pozdĺžnej klenby. Pre mäkký došľap sú v pätnej časti upravené tzv. latexovým lôžkom. Ortopedické vložky LIVIA sú skvelým pomocníkom pri problémoch s pätnou ostrohou.

6.80  s DPH
Chránič otlakov do obuvi Gel-line

Chránič otlakov do obuvi Gel-line

Popis

Gélové náplaste vyrobené z mäkkého gélu so samolepiacou vrstvou. Ich používaním dosiahnete úľavu proti tlaku a treniu v obuvi. Aplikujú sa dovnútra v obuvi aj priamo na chodidlo.

3.10  s DPH
MEMORY SPORT ACTIVEMEMORY SPORT ACTIVE

MEMORY SPORT ACTIVE

Popis

Vložky Memory sport active sú vhodné na všetky pohybové aktivity. Zabezpečujú mäkký došľap a eliminujú otrasy nohy, čím zabraňujú páleniu intenzívne namáhaných chodidiel. Slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, športe a iných záťažových vonkajších aktivitách.

5.50  s DPH
MEMORY FUSBET elegant

MEMORY FUSBET elegant

Popis

Vložky z pamäťovej peny, tvarované. Fusbetový tvar stielok s presným profilom mäkkých vankúšov v nášľapnej časti, kde je chodidlo najviac zaťažené.

7.50  s DPH
ORTHO MEMORY

ORTHO MEMORY

Popis

Vložky s technológiou MEMORY pre maximálne pohodlie a komfort. Vložky s pamäťovou penou pri došľapu kopírujú presne anatómiu chodidla. Sú mäkké a chránia nášľapnou časť a uľahčujú aktívny pohyb.

8.50  s DPH
Chránič malíčka

Chránič malíčka

Popis

Tento chránič je výbornou ortopedickou pomôckou pre ochranu malíčka pred otlakom, či pľuzgierom. Vďaka svojim vlastnostiam sa dokonale prispôsobuje tvaru malíčka a chráni tak boľavé alebo poranené miesto.

4.50  s DPH
MEMORY PLUS

MEMORY PLUS

Popis

Vložky Memory Plus sú v pätnej časti upravené tzv. gélovým lôžkom pre mäkký došľap. Kožená stielka s perforáciou zabezpečuje dokonalú savosť a cirkuláciu vzduchu  v obuvi.

7.50  s DPH
Vložky do topánok Froté

Vložky do topánok Froté

Popis

Froté úprava na latexovej pene, pre obdobie jar, leto, jeseň.

1.99  s DPH
Agnes

Agnes

Popis

Ortopedická detská vložka prispievajúca ku korekcii ortopedických vád nôh. Pre podporu pozdĺžnej a priečnej klenby.

4.50  s DPH
Bandáž nártová

Bandáž nártová

Popis

Nártová bandáž spevňuje stavbu vášho chodidla smerom od členka k prstom. Fixuje voľné väzy, svaly, záprstné a priehlavkové kosti. Podopiera tiež súčasne aj priečnu klenbu pri problémoch plochej nohy.

4.50  s DPH
Podpora priečnej klenby do topánky HestyPodpora priečnej klenby – Univerzál

Podpora priečnej klenby – Univerzál

Popis

Táto ortopedická pomôcka slúži na podporu priečne plochej nohy. Podpora priečnej klenby slúži ako preventívno liečebná pomôcka na toto zdravotné ochorenie.

2.50  s DPH
PODPÄTENKA A

PODPÄTENKA A

Popis

Tlmiaca podpätenka s anatomicky tvarovaným lôžkom pre lepšie usadenie päty v obuvi vám pomôže pri celodennej náročnej chôdzi. Je základnou pomôckou na odstránenie bolesti päty pri došľape.

 

2.60  s DPH
Vložky do topánok Fresh

Vložky do topánok Fresh

Popis

Vložky do topánok Fresh sú vložky z jemnej latexovej peny. Latexová pena tlmí otrasy pri chôdzi, čím šetrí chrbticu a zabraňuje bolesti chodidiel. Vďaka tomu sú veľmi príjemné na nosenie aj počas náročného dňa.

2.00 2.30  s DPH
Vložky do topánok Vlna – odstrihávacie

Vložky do topánok Vlna – odstrihávacie

Popis

Zosilnená vrstva latexovej peny dobre saje pot a tlmí došľap. Vhodná na zimné obdobie. Odtrhávacia úprava veľ.35-46.

1.99  s DPH
Vložky do topánok Alu-fólia – odstrihávacie

Vložky do topánok Alu-fólia – odstrihávacie

Popis

Vložky do topánok Alu-Fólia sú vložky obsahujúce termoizolačnú vrstvu, ktorá chráni nohu proti chladu a vlhkosti. Veľkosť vložky si jednoducho prispôsobíte odstrihnutím na požadovanú veľkosť.

1.50  s DPH 17% Zľava
Vložky do topánok Froté – odstrihávacieVložky do topánok Froté – odstrihávacie

Vložky do topánok Froté – odstrihávacie

Popis

Vložky do topánok Froté sú perforované, a preto sa vaša noha v topánke nepotí. Majú vysokú absorpciu potu a vlhka.

1.80  s DPH
Športové vložky do topánok CarbonŠportové vložky do topánok Carbon

Športové vložky do topánok Carbon

Popis

Tieto vložky do topánok sú vymäkčené po celej ploche nohy, aby maximalizovali svoj účinok. Slúžia na zmiernenie bolesti chodidla pri chôdzi, športe a zaťažových aktivitách. Vložky do topánok sú vhodné do všetkých typov obuvi. Špeciálna zložka Carbon antipach zabraňuje zápachu a pohlcuje pot.

3.50  s DPH
Opora päty latex

Opora päty latex

Popis

Opora päty určená do obuvi s vyšším podpätkom, ktorá vám spríjemní vašu chôdzu. Je veľmi tenká, a preto vás v topánke tlačiť určite nebude.

1.80  s DPH
Korektor číry s návlekomKorektor číry s návlekom

Korektor číry s návlekom

Popis

Slúži ako oddeľovač pri problémoch Hallux valgus a medziprstnej mykózy. Chráni prsty pred odreninami, rovná a koriguje vybočený palec. Nosí sa mäkko, pohodlne, netlačí a má veľmi dobre antibakteriálne účinky.

3.70 3.80  s DPH
Gélovy chránič hallux valgus

Chránič Hallux valgus gélový

Popis

Gélová ortopedická pomôcka Hallux valgus je vytvorená na ochranu pri deformácii kĺbu palca. Pomáha znižovať bolesť pri chôdzi, je veľmi príjemná pri nosení, a preto neprekáža ani počas náročného dňa.

5.20  s DPH
Bandáž hallux valgus pre vybočený palecBandáž Hallux Valgus

Bandáž Hallux Valgus

Popis

Bandáž Hallux valgus slúži na ochranu haluxu pri rovnomennom ochorení prstov. Pružný textilný chránič prstov s gélovou výplňou pôsobí pozitívne pri vyrovnávaní palca do správnej polohy. Obopína palec a zaisťuje optimálnu pozíciu chodidla a chráni palcový kĺb.

7.60  s DPH
Vypredané
Latexový korektor medzi prsty na kurie oka hallux valgus Hesty eshopKorektor Latex

Korektor Latex

Popis

Korektor latex je jednostranná zdravotná pomôcka, ktorá sa používa pri tvorbe kurieho oka. Je skvelým pomocníkom aj pri medziprstnom hnisaní, mozoľnatosti, či pri kladivkových prstoch a pri problémoch s Haluxom.

1.90  s DPH
Ortopedické pomôcky eshop podpätenka HestyMetavankúšik koža

Metavankúšik koža

Popis

Zmierňuje tlak na bolestivé miesta, zamedzuje kĺzaniu nohy v obuvi, prispieva k dobrej stabilite chôdze. Univerzálna veľ.35-42. Vlepuje sa do prednej časti obuvi pod bruška záprstných kostičiek chodidla

2.40  s DPH
Opora päty kožená do vyššej obuvy HestyOpora päty kožená

Opora päty kožená

Popis

Opora päty určená do obuvi s vyšším podpätkom, ktorá vám spríjemní vašu chôdzu. Je veľmi tenká, a preto vás v topánke tlačiť určite nebude.

1.80  s DPH
Podpora prstov do topanok z kože eshop HestyPodpora prstov

Podpora prstov

Popis

Podpora prstov sa používa pri ochorení kladivkových prstoch. Chráni vrchnú stranu a bruško prstov pred odretím. Pomáha redukovať napätie a bolesť spôsobenú deformáciou prstov.

3.95  s DPH
Podpora pozdĺžnej klenby Dr.Grepl HestyPodpora pozdĺžnej klenby HARD

Podpora pozdĺžnej klenby HARD

Popis

Podpora pozdĺžnej klenby je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy.

3.99  s DPH
Podpora pozdlžnej klenby na liečbu plochych noh ortopedick apomôcka HestyPodpora pozdĺžnej klenby

Podpora pozdĺžnej klenby

Popis

Podpora pozdĺžnej klenby je pomôcka, ktorá zabezpečuje komfort pri chôdzi, slúži na podporu pozdĺžnej klenby chodidla a je určená pre ľudí, ktorých trápia ploché nohy.

 

2.60  s DPH
Opora priečnej klenby na ploché nohy HestyPodpora priečnej klenby s návlekom

Podpora priečnej klenby s návlekom

Popis

Podpora priečnej klenby slúži na prevenciu a liečbu priečne plochej nohy. Navlieka sa na priehlavok chodidla, aby širšia časť smerovala k prstom a podopierala 2.- 4. členkovú kosť hneď za hlavičkami.

2.10  s DPH
Podpora priečnej klenby ortopedická pomôcka HestyPodpora priečnej klenby R+L

Podpora priečnej klenby R+L

Popis

Podpora priečnej klenby je určená zvlášť na pravú a ľavú nohu, rozšírená predná časť lepšie podopiera prepadnutú priečnu klenbu. Vlepuje sa do prednej časti obuvi po odstránení krycieho papiera.

2.10  s DPH
Podpora priečnej klenby do topánky HestyPodpora priečnej klenby

Podpora priečnej klenby

Popis

Táto ortopedická pomôcka slúži na podporu priečne plochej nohy. Podpora priečnej klenby slúži ako preventívno liečebná pomôcka na toto zdravotné ochorenie.

2.10  s DPH
Členková bandáž pre spevnenie nohy eshop Hesty

Bandáž členková

Popis

Členková kompresívna bandáž spevňuje stavbu vášho chodidla smerom od členka k prstom. Fixuje záprstné a priehlavkové kosti, voľné väzy a svaly. Pri problémoch tzv.plochej nohy, podopiera tiež súčasne aj priečnu klenbu.

4.30  s DPH
bandáž s metavankúšikom pre pohodlnejšiu chôdzu eshop

Bandáž metavankúšik

Popis

Táto bandáž vypĺňa nášľapnú časť vášho chodidla. Je možné použiť ho obojstranne prevratením naruby, prípadne je možné odstrihnúť deliaci prúžok medzi prsty. Pravidelným používaním prispejete k zdravšej a pohodlnejšej chôdzi.

7.50  s DPH
Podpätenka korekcia grepl pre čaptavé nohyPodpätenka korekcia

Podpätenka korekcia

Popis

Podpätenka korekcia svojím tvarom pôsobí do určitej miery profylakticky proti nesprávnemu postaveniu päty. Dodáva pocit istoty a komfortu pri chôdzi.

4.10  s DPH
Kompenzačná podpätenka 8mm grepl HestyKompenzačná podpätenka 15 mm

Kompenzačná podpätenka 15 mm

Popis

Kompenzačná podpätenka – je určená na individuálnu korekciu dĺžky dolných končatín. Vyrába sa z ľahkého a pevného materiálu vo výške 15mm, potiahnutý je kvalitnou kožou. Pôsobí proti bolesti nôh, bedier a končatín.

5.50  s DPH
Kompenzačná podpätenka 8mm grepl HestyPodpätenka kompenzačná 8MM

Podpätenka kompenzačná 8MM

Popis

Kompenzačná podpätenka je určená na individuálnu korekciu dĺžky dolných končatín. Vyrába sa z ľahkého a pevného materiálu vo výške 8mm, potiahnutý je kvalitnou kožou. Pôsobí proti bolesti nôh, bedier a končatín.

5.50  s DPH
Podpäatenka do obuvi ortopedická pomôcka C HestyPODPÄTENKA C

PODPÄTENKA C

Popis

Podpätenka C sa používa pre vyrovnanie rozdielu dĺžky dolných končatín. Tvar päty je konštruovaný tak, aby zabraňoval vychyľovaniu päty z osi tela. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu s prímesou korku, ktorý vyniká svojou pevnosťou, pružnosťou a značnou odolnosťou proti stlačeniu. Je tvarovaný presne na profil chodidla a jeho výška je 0,7 cm. Tvarový element podpätenky obopína pätu a zamedzuje vychyľovanie päty z osi tela. Je určená pre osoby s vyššou telesnou hmotnosťou, používa sa aj ako kompenzačná pomôcka pre korekciu kratšej končatiny.

5.50  s DPH
Podpätenka ostroha Soft

Podpätenka ostroha Soft

Popis

Protiostrohová podpätenka kombinuje vlastnosti pružných pamäťových materiálov rôznej tvrdosti. Materiály sú upravené protipachovou úpravou a vrchná časť je prekrytá kvalitnou kožou.

5.10  s DPH
Podpätenka ostruha so slzouPodpätenka ostroha so slzou

Podpätenka ostroha so slzou

Popis

Podpätenka so slzou je vyrobená z latexovej peny a kože na povrchu. Slúži predovšetkým na liečbu ostrohy päty. Tvar podpätenky pripomína slzu, ktorá efektívne rozloží tlak na ostrohu, tým pádom tlmí bolesť a lieči ostrohu päty.

3.40  s DPH
Ortopedická podpútenka do obuvi s otvorom na podporu päty Grepl hestyPodpätenka do obuvi s otvorom

Podpätenka do obuvi s otvorom

Popis

Slúži predovšetkým na liečbu ostrohy päty. Pri protiostrohovej liečbe sa odstraňuje stredná latexová časť, aby na bolestivé miesto nepôsobil žiadny tlak.

3.50  s DPH
Podpätenky ostroha päty do obuvi ortopedická pomôcka eshop HestyPODPÄTENKA B

PODPÄTENKA B

Popis

Tlmiaca podpätenka s anatomicky tvarovaným lôžkom pre lepšie usadenie päty v obuvi Vám pomôže pri celodennej náročnej chôdzi. Je základnou pomôckou na odstránenie bolesti päty pri došľape.

 

2.65  s DPH
Podpätenka korekcia ochrana piet a vyrovnanie Hesty

Podpätenka korekcia Fix Gel

Popis

Samolepiaca ortopedická pomôcka pre individuálnu úpravu vkladacích vložiek do obuvi. Používa sa ku korekcii nesprávneho postavenie päty k osi tela.

4.90  s DPH
Gelová podpätenka ostroha eshop HestyPodpätenka ostroha Gel line

Podpätenka ostroha Gel line

Popis

Protiostrohový podpätok s tlmiacou funkciou. Široké využitie pri problémoch tzv. pätnej ostrohy. Preventívno-liečebná funkcia. Materiál: čistý silikón-protetický gél.

10.60  s DPH
Anatomická gélová podpätenka zdravotnicke pomôcky HestyPodpätenka anatomická Gel line

Podpätenka anatomická Gel line

Popis

Anatomická podpätenka sa odporúča sa najmä ako ochrana achillovej päty, pri zápale achiloviek, prasklinách na pätách, pri poúrazových stavoch, taktiež pre využitie vo voľnočasových aktivitách najmä športu. Jej anatomické tvarovanie chráni pätu proti nárazom.

12.40  s DPH
CHRÁNIČ OTLAKOV MALÝ

CHRÁNIČ OTLAKOV MALÝ

Popis

Chránič s jemným minerálnym olejom, ktorý zmäkčuje a zvláčňuje pokožku a prispieva tým k ľahšiemu odstráneniu otlaku.

6.90  s DPH
CHRÁNIČ OTLAKOV VEĽKÝCHRÁNIČ OTLAKOV VEĽKÝ

CHRÁNIČ OTLAKOV VEĽKÝ

Popis

Chránič s jemným minerálnym olejom, ktorý zmäkčuje a zvláčňuje pokožku a prispieva tým k ľahšiemu odstráneniu otlaku.

5.95  s DPH
Gélová podpora rpstov proti odretiu eshop HestyPodpora prstov Gel line

Podpora prstov Gel line

Popis

Podpora prstov sa používa pri kladivkových prstoch. Chráni vrchnú stranu a bruško prstov pred odretím pri chodení. Ortopedická pomôcka výborne pomáha redukovať napätie a bolesť spôsobenú deformáciou prstov.

4.60  s DPH
gelova ochrana prstov tubus eshop HestyGélový návlek na prsty TUBUS

Gélový návlek na prsty TUBUS

Popis

Návlek TUBUS je elastický tubusový návlek s gélovou výplňou po celej vnútornej ploche. Vhodný na ochranu prstov nielen na nohách, ale aj rukách. Urýchľuje hojenie jaziev a uzavretých rán, redukuje trenie medzi prstami a zvlhčuje pokožku.

6.40  s DPH
Gélový návlek pre ochranu prstov uzavretý proti otlakom eshopGélový návlek TUBI uzavretý

Gélový návlek TUBI uzavretý

Popis

Uzatvorený  pružinový tubus s gélovou výplňou chráni poškodené miesto pri posttraumatických stavoch. Dokonale sa prispôsobuje tvaru prstov a chráni prsty počas celého dňa.

5.40  s DPH
Gélový návlek TUBIGélový návlek TUBI

Gélový návlek TUBI

Popis
Univerzálny chránič prstov nôh. Pružný textilný návlek 7cm s jednostrannou gélovou výplňou. Môžeme ho nastrihať na kúsky, ktoré svojou veľkosťou prekrývajú bolestivé miesto na prste nohy.
5.40  s DPH
Opora päty gelova do lodičiek a vyššej obuvy proti otlakom a pľuzgieromOpora päty Gel line

Opora päty Gel line

Popis

Opora päty Gel-line je vyrobená z mäkkého transparentného gélu so samolepiacou úpravou. Bráni samovoľnému vyzúvaniu obuvi pri chôdzi, fixuje chodidlo a zabraňuje tvorbe otlakov a pľuzgierov.

3.85  s DPH
ochrana do šlapiek medziprstný chránič metavankúšik eshop Hesty

Metavankúšik s medziprstným chráničom

Popis

Gélový vankúš tiež tlmí a zmäkčuje došľap v letnej obuvi. Ergonomický tvar umožňuje presné umiestnenie, je samolepiaci a umývateľný na opakované použitie.

8.64  s DPH